Papildykite kuro baką

Liko mažiau nei 3 mėnesiai....
2016 / 03 / 20

Paskutinės kelios savaitės buvo tikrai labai įdomios ir intensyvios toliau ruošiantis mano išvykimui. Kuo mažiau lieka dienų iki kelionės pradžios, tuo labiau stengiesi verstis per galvą, kad tik pavyktų suspėti atlikti tai, kas reikalauja daugiausia laiko ir pasiruošimo. Kiekvienas atliktas darbas dar labiau sustiprina ryžtą judėti į priekį ir įkvepia sekantiems iššūkiams, kurių tikrai netrūksta.

 

Galbūt jau skaitėte mano FB paskyroje apie patį svarbiausią darbą pasiruošime, kurį dažnai užmiršta ar neįvertina keliautojai ruošdamiesi tokiam žygiui-pasidaryti naują pasą J Kelionės metu planuoju aplankyti 50-60 šalių, kurioms reikės vizų ar bent jau vietos antspaudui kertant sienas. Deja pase tiek nėra puslapių, bet išgelbės mūsų Europos Sąjungos vis dar suteikiamos privilegijos keliauti be vizų. Planuoju, kad vieno naujo paso užteks, o ar taip ir įvyks, parašysiu grįžęs.

 

Šią savaitę turėjau malonumo apsilankyti keliose radijo stotyse (Radijas Kelyje ir Power Hit Radio, įrašai patalpinti straipsnio apačioje jei nespėjote išgirsti) ir papasakoti daugiau apie savo projektą.  Prisipažinsiu, kad buvo apėmęs mažas jauduliukas tariant pirmuosius žodžius, daug minčių sukosi kaip čia kas kur žiūrint i mikrofoną ir nematant žmonių, kurie tavęs klausosi, bet vėliau jau pavyko įsivažiuoti ir tikiuosi įdomiai papasakoti. Ateityje numatyta dar pasirodyti keliose radijo stotyse, TV, bei žiniasklaidoje, jau visai greitai :)

 

Savaitės pabaigai, kaip desertui palikau labai atsakingą užduotį-pasidaryti reikiamus skiepus (hepatitas A+B, vidurių šiltinė, geltonasis drugys, stabligė, difterija). Kas yra keliavę į tolimuosius kontinentus, žino kokių ir kiek skiepų reikia pasidaryti, dar geriau kaip pats organizmas reaguoja į juos. Tai tarsi lengvas apšilimas prieš pačią kelionę-suleidžiamos mažos injekcijos pačių virusų ir duodama organizmui kovoti su jais, taip sustiprinant imuniteto atsparumo lygį bakterijoms. Prisipažinsiu, buvo apėmusios kelios silpnumo akimirkos, todėl atsargiai planuokit savo veiklą sekančią parą po skiepų, bet kaip sakant-kas mūsų nenužudo, padaro mus stipresniais :)

 

Pasidžiaugiam verbų sekmadieniu, paskutiniu sniegu ir ruošiames toliau.....laikas tirpsta kaip ir tas paskutinis sniegas :)

 

https://www.mixcloud.com/vaidasl1/tadas-gelžinis-sieks-tapti-pirmuoju-lietuviu-pasaulį-apvažiavusiu-motociklu/

https://www.youtube.com/watch?v=l03vQomKeXI

◄ Atgal
Taip pat skaitykite
Sveiki, bičiuliai!
2016 / 03 / 01
Su dideliu džiaugsmu pristatau jums savo svetainę - kurioje kasdien dalinsiuos savo kelionės vaizdais. Čia rasite mano kelionės dienoraštį su nuotraukomis ir video, kelionės maršrutą - paspaudę mirksintį lokacijos taškiuką per satelitinę programą matysite tikslią vietą, kur esu atitinkamu momentu. Rėmėjų skiltyje rasite duomenis, jei norėtumėte ir galėtumėte prisidėti finansiškai prie šios misijos (patikėkite, kiekvienas euras bus svarbus ir iš anksto ačiū jums už tai).  Ši svetainė - tai dar ne kelionė, todėl skubu ruoštis - dar tiek visko liko! Susisiekti su visomis lietuvių ambasadomis, kad suderinčiau su jais savo atvykimą ir memorialinės lentelės įteikimą, nusipirkti reikiamą įrangą (moto aprangą, miegmaišį, maisto gaminimo prietaisą ir pan.), paruošti motociklą - patobulinti ir pritaikyti jį tokiai ilgai kelionei, galų gale pasimokyti mechanikos - kad galėčiau pats pasirūpinti motociklu būsimame kely. 
skaityti plačiau ►